• konjunktivitida

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, pani doktorka, mozno nie je moja otazka celkom vhodna do poradne gynekologa. No som v 39. tazdni tehotenstva a trapi ma 2 den zapal spojivky v lavom oku, pricom mi velmi slzi a vyteka z neho aj bielozlty hnis, neboli, len trochu reze. Prosim vas, co by ste mi na to poradili alebo je potrebne s tym ist k lekarovi? Nie som si ista, ci mi na to ocny nieco da, pred 2 tyzdnami som u neho bola s jacmenom a nemohol mi nic predpisat.Velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň,
    doporučujem Ophtalmo-Framykoin alebo Ophtalmo-Septonex, ide o masť alebo kvapky, ktoré sú určené na dezinfekciu očí pri zápalových konjunktivitídach. Určite pomôžu.