• Tehotenstvo

    , Autor: ivuska2463

    Dobrý deň, ďakujem Vám za radu, dnes som si na tie kŕče kúpila MAGNEZIUM lactici od firmy GALVEX v tabletkách, myslíte že dobrá voľba a koľko za deň ich môžem užiť?aj vitamíny čo som mala do 12tt FEMIBION 800 mi ostalo asi cca 7 ks a už som v 14. týždni môžem ich doužívať??a teraz som si kúpila na druhý trimester calibrum mami-120 tabletiek, je tam napísané že 2x za den, to ich tak treba brať?

    Dobrý deň,
    kľudne svoje vitamíny doužívajte, a potom začnite s tými ktoré ste si kúpili. Denne užite 3x1tbl Magnézia.