• hranicna hodnota prietoku

    , Autor: levandula50

    Dobry den chcela by som sa Vas opytat som v 33 tyzdni tehotenstva a mam problemy s prietokmi v 31 tt som mala len miernu poruchu prietoku a teraz ked som bola na sone tak mi povedal ze uz mam hranicnu hodnotu chcela by som vediet ak sa to nenapravi je potrebny cisarsky rez ?

    Dobrý deň,
    ak sú prietoky hraničné, netreba sa hned plašiť, je potrebné len častejšie sledovanie. Ak by sa prietoky zhoršovali je možné že sa bude pôrod vyvolávať, určite nie hneď ukončovať cisárskym rezom.