• tehotenstvo a uživanie chloreli a zeleneho jačmena

    dory den, som si na 100% presvedcena ze som tehotna lebo uz citim pohyby, no este som u lekara nebola lebo žijem v zahraniči a v najbližšom čase pridem na SR..... no zaujima ma či možem brat chlorelu ,beriem ju uz asi 3 mesiac a velmi mi pomaha,upravila mi travenie ,necitim sa nafuknuta nieje mi zle a ani hlava ma neboli čo predtym stale.... klesol mi aj cukor aj cholesterol a celkovo ked ju beriem mam viac sil a niesom unavena,no na na krabici je napisane ze tehotne ju nesmu použivat,,, ale mne velmi pomaha, je to naozaj tak?????
    dakujem a prajem krasny zvysok dna

    Dobrý deň,
    ak ste tehotná a už cítite pohyby je veľmi veľmi nezodpovedné, že ste ešte neboli u lekára, a to že žijete v zahraničí nie je dôvod toho aby ste lekára nevyhľadali tam. Ak príbalový leták či návod na obale "lieku" uvádza, že tehotné nesmú užívať, tak je to tam z nejakého dôvodu a s užívaním tohto preparátu by ste mali skončiť.