• canesten v tehotenstve

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa môže používať canesten vaginálny krém v 9 tt. Mám mierne svrbenie a na poradńu som objednaná až na 4.12. neviem či môžem použiť tento krém alebo musím ísť skôr ku ginekologovi.Môže mikôza uškodiť babetku?Este prosím o info či je možné pri užívaní vitamínov LadeeVita brať aj magnezium nakoľko mám niekedy svalové krč v hociktorej časti tela....Ďakujem

    Dobrý deň,
    canesten krém môžete počas tehotenstva užívať. Mykotická infekcia ak sa prelieči bábätku neuškodí. Pri užívaní vitamínom môžete magnesium užívať.