• vytok v 24tt-dodatocna otazka

    , Autor: janulka24

    dobry den.......uz som raz pisala ci je vytok v tehotenstve normalny.....odpoved bola ano.......neviem ci sa uz velmi pozorujem, ale posledne 2 dni som si vsimla, ze vo vytoku, ktory nezapacha, sa objaavili maalicke hrudkyy, skor ´´hrudicky´´ by som povedala......nie su v kazdom vytoku, a ak su, su len 3-4......mam sa obavat alebo som len prilis sa pozorujuca buduca mamina ? :) dakujem

    Dobrý deň,
    vzhľadom na stres, ktorý vám to spôsobuje vyhľadajte gynekológa aby vám odobral kultiváciu z pošvy, z toho sa následne urobí podrobný rozbor vaginálneho fluóru. Budete pokojnejšia ak to bude overené. Držím palce