• tlak ako pri pôrode

    dobrý deň, pani doktorka som c 13 týž. tehotenstva čakáme dvojičky a chcem sa spýtať, či je v poriadku mať občas tlak na konečník a pošvu ako pri pôrode , a tiež pocitujem tlak v obasti kde ma pri pôrode nastrihavali . Chcem si byť istá , či je vsetko v poriadkupri prvom bábätku som takéto niečo nepocitovala a toto tehotenstvo vo mne vivoláva tolko otázok. dakujem vopred za odpoved.

    Dobrý deň,
    je to možné a mnoho žien má podobné pocity. Je ale možné, že to súvisí s pobolievaním v podbrušku takže si doprajte oddych a užívajte pre istotu magnesium v tabletkách.