• crevna viroza

    , Autor: nika5214

    dobry den chcem sa opytat dcera ma crevnu virozu dokt.povedala že to možu bit aj rotavirusi ja som tehotna v 12t.bojim sa že to od nej dostanem može to ohrozit babätko da sa tomu nejako predist dakujem

    Dobrý deň,
    je potrebne dodržiavať prísne hygienické štandardy, infekcia sa prenáša fekálno-orálnou cestou, takže časté umývanie rúk, dezinfekcia, zdravá strava, vitamíny, pranie posteľnej bielizne a bude všetko v poriadku.