• Zataz

    , Autor: mirka2305

    Dobrý den mám otazku-mam syna má cca 18kg no občas potrebuje zobrať na ruky pomojkat sa z hojdačky hore dolu(cca 1m výška od zeme) za deň 3-4x.Mohlo by sa niečo stať keď som po Ket 3den?

    Dobrý deň, časté zdvíhanie 18kg váhy nie je určite vhodné, trpia tým aj kríže, celkovo chrbtica a kĺby. Predpokladám, že ste boli v centre asistovanej reprodukcie poučená okrem iného aj o režime v nasledujúcich dňoch.