• Anopirin pred tehotenstvom

    , Autor: Maty134

    Dobrý deň, chcem sa poradiť mám potvrdení syndróm lepivych doštičiek beriem lieky anopirin už 5rokov od prvého tehotenstva pred tým dvakrát zamlčany potrat následne som začala hneď ako som zistila že som tehotná brat lieky najskôr fraxiparin od 3mesiaca aj anopirin polovicu tabletky teda 50mg. Všetko dopadlo dobre potom som už anopirin nevysadila a od pôrodu stále tá istá dávka tých 5rokov teraz sa snažíme o druhé avšak už dvakrát som mala biochemické mám pocit či nemôže byť práve dlhodobé užívanie anopirinu príčinou snažíme sa pol roka. Moja otázka či máte skúsenosti, že dlhodobe užívanie anopirinu môže zabrániť uhniezdeniu. Ďakujem

    Dobrý deň, dôležité je, aké máte hodnoty krvných a zrážacích parametrov, je to skôr otázka na hematológa. Samotné užívanie Anopyrínu nemá vplyv na opakované mikropotraty. V poriadku to však určite nie je a je potrebné realizovať ďalšie vyšetrenia.