• Klesajúce hcg

    , Autor: LuciaD93

    Dobrý deň,
    13.10 som mala menštruáciu, 15.11 som opäť krvacala, bola som natom že ide o menštruáciu ale neprestala ako zvyčajne a splnila som 14 dni ešte. V pondelok mi robili hcg mala som hodnotu 40 v stredu som mala hodnotu 38,40. Další odber hcg mám mat 7.12.
    Je možné že ide o mimomaternicove tehotenstvo? Mám sa báť? Hrozí mi niečo ?
    Ak mám takúto hodnotu budem musieť ísť na čistenie?
    Ďakujem

    Dobrý deň, áno, mimomaternicové tehotenstvo, ako aj už prebehnutý potrat sa vylúčiť nedá. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, nálezy, ani výsledky ďalších vyšetrení, preto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov, ktorí sa Vám vedia najobjektívnejšie vyjadriť.