• Vcelia materska kasicka

    , Autor: NatalAnet

    Dobrý deň, kúpila som si bio vceliu materskú kašičku, na obale je napísané 2xdenne 1kapsulu..jedna kapsula obsahuje 200 mg včelia materská kašička, 100 mg včelí peľ.

    Je to vhodné dávkovanie aj na podporu plodnosti?
    A po zistení tehotenstva sa môže ďalej užívať? Dokedy? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, jedná sa o výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky, aminokyseliny, nukleové kyseliny a ďalšie živiny. Nemá obmedzenie užívania v tehotenstve. Pri snažení otehotnieť je vhodné užívanie kyseliny listovej a praktizovať nechránený pohlavný styk 2 - 3 krát týždenne počas celého cyklu (okrem menštruácie).