• Oneskorená ovulacia

    , Autor: Domcatko11

    Dobrý deň, Pán doktor chcela by som sa spýtať, že keď mi bola doktorom stanovená ovulácia a zdalo sa mi že aj prebehla, ale samozrejme sa nám nepodarilo otehotnieť. Je možné, že mi ovulácia prebehla dva dní pred dátumom menzesu? Mala som bolesť prsníkov, pychanie v maternici a ovuláčny hlien. Taký,,ťahavý" som ešte ani nemala . takže moja otázka je, či to teda mohla byť ovulácia? A to môže byť aj dôvod meškania menzesu 3 dní? Ďakujem

    Dobrý deň, takto je sa veľmi tažké bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Možností je viacero. Pri meškaní menštruácie aspoň 14 dní si môžete realizovať tehotenský test. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.