• meškajúca menštruácia

    , Autor: Katarína84

    Dobrý deň,
    dňa 3.7. som mala mať ovuláciu (na 22DC), začala som v tento deň špiniť a trvalo to cca 3 dni (slabé, bezbolestné)...predpokladala som, že to je ovulačné špinenie, dňa 11.7. som mala dostať menštruáciu (na 30DC), avšak do dnešného dňa som ju nedostala...robila som si dnes test a je negatívny...viete mi prosím povedať, čo by mohlo byť príčinou, že mi menštruácia stále nedošla?predpokladám, že tehotenstvo to asi nebude, keďže test by to už asi ukázal...ďakujem

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizovaný tehotenský test môže byť falošne negatívny. Príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.