• Termin porodu po umelom oplodneni

    Dobry den, kazdy mi urcuje termin porodu iny, uz som ztoho aj ja popletena, mohli by ste mi pomoct.Posledna menstruacia bola 4.7.2020, kryoembryotransfer 27.7.2020 embria boli 5 dni po predlzenej kultivacii.Dakujem

    Dobrý deň, podľa poslednej menštruácie máte termín pôrodu 10.04.2021. Keďže ste po IVF, presnejší termín je podľa datácie kryoembryotransferu. Ak Vám boli vkladané 5 dňové embryá, termín pôrodu vychádza na 14.04.2021.