• Rovnaka skupina

    , Autor: Hanik Kov

    Pan doktor prosim vas je problem ak sme s priatelom rovnaka krvna skupina RH+ a snazime sa o babatko? Velmi ma to vyplasilo :(
    Obaja sme rovnaka skupina ale velmi chceme spolu babatko budeme mat problem mozme mat vobec spolu dietatko?

    Dobrý deň, áno, môžete mať spolu dieťa, nemusí to byť vôbec žiadny problém.