• Špinenie

    , Autor: Very54301

    Dobrý deň 6 mesiacov beriem duphaston na upravu cyklu aj na otehotnenie pri tabletkach som mala menstruaciu na 28 deň ale posledný mesiac som mala len hnedý výtok 4 dni namiesto menštruácie moja otazka znie ci mi zase hormóny štrajkujú alebo to môže byť tehotenstvo? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, možné sú viaceré možnosti. Ak u Vás nie je vylúčené tehotenstvo, môžete si realizovať tehotenský test alebo navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe odberu krvi ako aj USG vie potvrdiť alebo vylúčiť tehotenstvo.