• Slabé krvácanie

    , Autor: tinka2403-2

    Dobrý deň,
    Snažíme sa o bábätko..
    1.den poslednej menštruácie bol 28.1.2019
    Posledný pohlavný styk bol 15-16.2.2019.
    19.2. Vecer som mala 2-3 kvapky čerstvej krvy na nohavickach v tento deň som mala aj bolesti ako pri menštruácii.. ešte dnes mám slabé krvácanie. Na menštruáciu je ešte skoro a ta mi chodí na čas a vždy začína hnedými spinenim ktoré mám dva dni a potom je čerstvá krv. Neviem môže to byt uhniezdovannie vajíčka? Alebo čo to môže byt? Pred pól rokom som v 7.týždni potratila tak že som začala silno krvácať.
    Dakujem za vašu odpoved

    Dobrý deň, ťažko povedať, možností je viacero. Áno, možné je aj počínajúce tehotenstvo. Odsledujte si špinenie, pri meškaní menštruácie 14 dní si spravte tehotenský test. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.