• Kežmarok

    , Autor:

    Dobry den s priatelom sa uz skoro 2 roky snazime o babetko ale nedari sa :-( mne zistili pco syndrom s anovulaciou bola som v septembri min.roku na laparoskopii kde mi popalili vajecniky na viacerych miestach ale ani to nepomohlo myslite ze by som mohla skusit este jednu laparoskopiu ? Alebo co by mi pomohlo ? Uzivam len milgamu a duphaston..... Dakujem

    Dobrý deň, ak už ste v dohľadnej dobe absolvovali diagnostickú LSK za účelom vylúčenia nepriechodnosti vajíčkovodov a Drillingu ovárii (popálenie vaječníkov), a hormonálny profil ako aj spermiogram partnera je v poriadku, odporúčal by som navštíviť Centrum asistovanej reprodukcie, kde Vás vyšetria a nastavia ďalší postup.