• Chceme dieťatko

    Dobrý deň,mám otázku,chceli by sme dieťatko,či je možne že som tehotná,posledná menštruácia 5.1. ,zatiaľ mi menštruácia nemeška ma prísť až o týžden okolo 6.2.,zatiaľ príznaky tehu nemám len mi dnes začali krče v podbrušku ako pred menštruaciu,čo ja len kedy tedy to je 2-3krat do roka mávam krče,troška sa cítim unavená,a posledne 2 dni ma zvikne bolieť hlava ale dá sa to vydržať,je možne že som tehotná,test som si robyla ale vyšiel negatívny

    Dobrý deň,
    spomínané príznaky sú veľmi nešpecifické, a nemusia znamenať tehotenstvo. Počkajte do času očakávanej menštruácie a test si urobte až vtedy.