• Bol to menzes?

    , Autor: Sisa1111111

    Dobrý deň
    Plne kojim 6 mes a nemám menzes..len v novembri akoby slabike 2 dňové spinenie..len ruzove odvtedy nič..
    Bol to menzes alebo čím to mohlo byť
    Ďakujem

    Dobrý deň, áno, mohlo sa jednať aj o prvú menštruáciu po pôrode, ktorá pri plnom kojení môže byť iba vo forme pár dňového zašpinenia. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.