• Zápaly po pôrode

    , Autor: Ann320

    Dobrý deň,
    od pôrodu ma trápi mykóza, zápaly a pocit sucha. Chcela by som začať užívať vaginálne probiotiká a cicatridina čípky, avšak v noci pravidelne stávam k synovi, čiže každý preparát po 2-3 hodinách vytečie. Má význam ich užívať aj v tomto prípade? Ďakujem

    Dobrý deň, tak za týchto okolností s tým nenarobíte nič.
    Ak kojíte, budete vstávať. Užívanie vaginálnych probiotík má zmysel aj v tomto prípade.