• Vytok v tehotenstve

    , Autor: Ivana113113

    Dobry den pan doktor.
    Aktualne som v 39t5d tehotenstva. Mavam bielo zltkaste vytoky na intimke. Niekedy mam v posve take biele hustejsie kusky ked si skontrolujem prstami(ako take male biele huste zrazeninky vytoku), ak by sa dalo pridala by som sem aj foto. Neviem ci je to v poriadku.

    Dobrý deň, pošva sa s blížiacim termínom pôrodu tiež pripravuje na pôrod. Aj za normálnych okolností produkuje sekrét, ktorý má zabezpečiť zvlhčenie pošvy a hladký prechod plodu pošvou. Môže sa u Vás jednať aj o hlienovú zátku. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.