• Bolesti brucha

    , Autor: martinas142

    Dobrý deň minulý týždeň som mala poradňu kde bolo všetko v poriadku, krčok vzadu a zavreta. Počas týždňa ma začalo bolieť brucho no nechcela som stresovat vzhľadom na to, že vyšetrenie bolo v poriadku. Bolesť na jeden deň prešla a v pondelok začala znova s tým, že pretrvávala aj včera a tak som šla na pohotovosť kde mi zistili, že je hrdlo medioaskrálne, polotuhe, 2,5cm, prestupné pre tenký prst v celom rozsahu a hlavička nad vchodom. Dali mi utrogestan a kludovy režim. Som momentálne v 32+6 tt. Da sa s takýmto niečím donosiť dieťa do 38 týždňa? Pasy vysli v poriadku žiadne kontrakcie aj pohyby cítim, srdiecko ma v poriadku. Cervix mám 23mm ale vždy sa odlišovali hodnoty z pohotovosti a od mojej lekárky. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak v priebehu niekoľkých dní došlo k progresii vaginálneho nálezu, je na zvážení hospitalizácia za účelom liečby a dodiferencovania zdravotného stavu, realizovanie aj výteru z pošvy na kultivačné vyšetrenie, vyšetrenie moču, vyšetrenie zápalových parametrov, ... Aj napriek opisu nepoznám všetky informácie, výsledky vyšetrení, nálezy, ako ani ďalšie okolnosti, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.