• Bolesť po pôrode

    , Autor: Kika7705

    Dobrý deň. Mám otázku. Pred týždňom som rodila. Šili na naspodu, ale aj niečo vyššie šili.
    Cikať chodím do sprchy a prvé 2 dni to bolo ok. No potom ma to vyššie miesto začalo pri cikaní štípať. Doktori pri kontrole na to nič nepovedali. Pri pozorovaní v zrkadle som si všimla, že to je napuchnute a namodralé.

    A ešte by som mala jednu otázku. Ak som mala predvčerom a včera, hrozne rušný deň, sadala som si, dvíhala sa, chodila, cele dni. Môže sa stať, že ma pobolievaju stehy. Že sa nejak podráždili? Tie ma inak normálne nebolia len občas keď som na nohách ma začnú už bolieť.

    Ďakujem za odpoved na obe otázky

    Dobrý deň, k hojeniu pôrodného poranenia sa Vám takto bez videnia nálezu neviem objektívne vyjadriť. Štípanie, či svrbenie súvisí s hojením. Aplikovať si môžete DermoChlorophyl sprej 5x denne, po každej sprche, či toalete. Odsledujte si to. Pri nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili.