• Pálenie a začervenanie sliznice, bolesť a pichanie v podbrušku

    , Autor: Nika96

    Dobrý deň, Chcela by som poprosiť o radu. Som 2,5 týždňa po pôrode, podstúpila som nástrih hrádze, ešte mi ostali 2 štichy vo vnútri (dokopy ich bolo asi 10), nastrih už síce bolí menej, aj keď je teda stále mierne opuchnutý a na sedenie využívam stále vankúš s dierou, avšak začala ma dosť páliť sliznica pošvy, je začervenaná, mierny pocit svrbenia, pichanie a bolesť v podbrušku. Po každej toalete sa oplachujem čistou vodou, používam repík. Mám aj mierne zvýšenú teplotu - 37,3. Mala by som navštíviť gynekológa alebo to chce len čas? Ďakujem pekne za odpoved a váš čas

    Dobrý deň, môže sa u Vás jednať o prejavy infekcie. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Keďže ste šestonedieľka, ste ešte v starostlivosti zdravotníckeho zariadenia, kde ste rodili, ktoré v prípade pretrvávania ťažkostí alebo nejasností odporúčam navštíviť.