• Tretia sc

    , Autor: Efca22

    Dobry den, mam otazku, s manzelom by sme chceli este jedno dietatko. Mame syna 11r a dcerku 16mesiacov,oba porody ukoncene sekciou. Pri preventivke mi dr.povedala,ze mam tenku jazvu, 4mm... Prosim, aky je vas nazor? Dakujem

    Dobrý deň, aj napriek poučeniu o možných rizikách je posledné rozhodnutie na Vás. Je možné, že to maternica ustojí s prehľadom a nebudú žiadne komplikácie, ich riziko tu však je.