• Tvrdnie brucha

    , Autor: Denaa

    Dobrý deň, som 28tt a už týždeň mi tvrdnie brucho, väčšinou od 17h až do rána v kuse a od včera do dnes celí deň, nemám žiadne také vzťahy, že sekunda a potom nič moje bruchu je stále tvrdé. Bola som dnes na poradni a doktoka mi potvrdila, že áno mám brucho tvrdé a krčok je v poriadku. Keď ležím na chrbte tak je brucho uvoľnené,ale nemôžemm takto ležať ,lebo ma potom boli pod bruškom a aj kríže a ešte viac sa mi ťažšie chodí. Občas sa objavujú bolestí panvy .Beriem 3 krát denne magnerot a 2x nospu. Myslíte, že to je v poriadku a nemusím sa báť? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ste v týždni, kedy bruško môže tvrdnúť, hlavne večer a v noci. Ak bol nález na krčku v poriadku a tvrdnutie nie je pravidelné, nemusíte sa obávať. Dávku MagneROTu môžete zvýšiť na 3x2 tabletky. Ak sa stav upraví v kľude, dodržujte kľudový režim, nemusíte celý deň ležať, ale nenamáhajte sa. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.