• Bolesti svalov

    , Autor: Lucka2110

    Dobrý deň, som 6 týždeň po sekcii, na kontrolu ku gynekológovi idem až o týždeň. Chcela by som sa opýtať, či je normálne, že ma stále bolia nohy. Bolia ma kosti na nohách aj svaly, trpnu mi spolu aj s rukami. Pravdepodobne sa mi začínajú robiť aj kŕčové žily. Nohy ma boleli aj v tehotenstve, dosť som aj pribrala aj napriek pohybu. Chcela by som vedieť, či to odznie časom alebo by som mala ísť radšej na vyšetrenie. Poradím sa aj so svojím gynekológom, ale idem tam až za týždeň. Užívam magnézium a železo. Ďakujem pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, absolvujte návštevu u svojho obvodného gynekológa, realizujte si potrebné vyšetrenia. Takto sa Vám bližšie vyjadriť neviem. Pro akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.