• Šitie

    , Autor: Ada_12315

    Dobrý deň, rada by som sa opýtala som po pôrode a bola som nastrihnuta a museli ma zasivat som týždeň po pôrode urobili hemoroidy vonkajšie okolo konečníka z jednej aj druhej strany plus co som mala zasivane až na zadku tak sa mi to zasite nejako otvorilo neviem ci to su puknute stehy ale mam tam takú priehlbinu a je to vo vnútri biele ako hnis ne krváca to len boli a pali pri sedení rada by som vedela co mi na to pomôže alebo mam rovno navštíviť gynekológa? Na hemoroidy beriem čipky aj tabletky a dávam si masť len to tiež nejako nepomáha a nemyzne

    Dobrý deň, odporúčam Dermochlorophylový sprej 5 krát denne, po každej sprche, toalete, keď budete mať pocit že to vyschlo. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili.