• Menštruacia počas kojenia

    , Autor: Peťa131

    Dobrý deň! Mám doma 7mesačné babätko, je kojený no už 1. Vynecháme kojenie cez deň,v noci sa zobudí len raz. Dostala som menštruáciu. Neni to skoro? Má to vplyv na kojenie? Budem vedieť ďalej kojiť? Nevšimla som si že by mu mliečko "nechutilo".

    Dobrý deň, menštruácia sa po pôrode dostavuje u každej ženy individuálne, po 7 mesiacoch je to úplne v poriadku. Vplyv na kojenie to nemá. Ak máte ešte materské mlieko, môžete kojiť.