• Zápal po sekcii?

    , Autor: Pupa91

    Dobrý večer pán doktor, som 5 týždňov po sekcii, jazva sa hojila bez komplikácií,ale pred 2 dňami ma jazva začala bolieť na ľavej strane a dnes som si všimla že pod jazvou mám zacervenanu kožu, toto miesto je aj na dotyk bolestivé.
    Môže ísť o zápal? Teplotu, ani iné komplikácie nemám.

    Dobrý deň, teoreticky sa môže jednať o zápal, takto sa Vám však bez videnia nálezu neviem vyjadriť. Ak sa Vám niečo nezdá, navštívte nemocničné zariadenie, kde bol výkon realizovaný.