• placenta praevia partipalis

    , Autor: zuzkabm

    Dobry den,
    som v 36 tt, mam mat planovanu sekciu. Od ukonceneho 36 tt ma budu hospitalizovat kvoli placente partipallis. Vraj je vysoke riziko na zivote pre babatko i mna. Avsak lekar ma upozornil, ze primar moze mat iny nazor a do porodu ma este pustia domov. Na ktory tyzden sa zvykne planovat sekcia? Lebo popritom, na ake rizika ma upozornili sa bojim, ci koniec 39 tt nie je neskoro. Doteraz som nastastie nekrvacala, krcok uzavrety. Ziadne zdravotne problemy nemam. Aky mate prosim Vy nazor na hospitalizaciu? Rada by som mala sekciu so spinalkou, je to podla Vas vhodne pri tejto diagnoze? Dakujem, pekny den.

    Dobrý deň,
    hosp. od 36tt je v norme, sú pracoviská, kde hospitalizuú i neksôr
    o termíne pôrodu rozhodnú lekári na oddelení po dhovore i s pediatrami
    dop. aspoň ukončený 38tt, závisií samozrejme od vášho stavu a či sa nerozvinie krvácanie a podobne
    s pozdravom