• skratene hrdlo 1cm v 36+1t

    , Autor: marcelka147

    dobry den chcem sa informovat, ak mi doktor do spravy napisal hrdlo 1cm , na spisku prsta, klenm´by mierne vyplnene, idem rodit sekciou mozem sa uz normalne otvarat a porod moze prist hocikedy? KO mam o tyzden a keby nieco tak hned..je mozne ze odtecie pl voda aj ked je len tesne na prst? uz to mozem hocikedy cakat, lebo stale ma boli podbrusko.a niekedy viac, a aj do krizov mito ide..za odpovede vopred pekne dakujem

    Dobrý deň,
    pôrod môže prísť kedykoľvek , aj PV môže odtiecť kedykoľvek
    treba ísť do nemocnice urýchlene ak by čokolvek nastalo: krvácanie ,odtokPV, prav.činnosť, necítenie pohybov.
    s pozdravom