• Dlhodobe spinenie (krvacanie) po porode

    , Autor: zuzu1717

    Dobry den, chcela by som Vas poziadat o radu. 19.5.2014 som cisarskym rezom porodila svoje druhe dietatko. Prvy porod bol vaginalny. Odvtedy stale spinim, resp.krvacam. Po 8 tyzdnoch krvacanie na 4 dni prestalo, potom sa vsak znovu objavilo. Ide o krvacanie cervenej farby. Nie je silne. Mozno na 1 vlozku za den. Na kontrole u obvodnej lekarky som bola 2 krat a podla ultrazvuku je vsetko v poriadku. Pichla mi injekciu na zavinutie maternice. Krvacanie na tyzden prestalo, ale opat sa vratilo. Bolesti nemam ziadne. Dcerku od narodenia plne dojcim. Vedeli by ste mi prosim poradit, cim to moze byt? Dakujem. Zuzana

    Dobrý deň,
    ak je maternica zavinutá , vaša lekárka predpokladám skontrolovala výšku sliznice maternice, tiež sa môže jednať o nejakú cystu ,ak však tvrdíte, že podľa vašj lekárky je všetko v poriadku, môže sa jednať o nejaké hormonálne dysbalancie
    ak by krvácanie neustalo, je možné nastaviť hormonálnu antikoncepciu na úpravu cyklu, aby sa situácia zlpešila, aspekt je i ten, že predpokladám, že dojčíte, to tiež môže vplývať na špinenie.
    ak by sa ale situácia naozaj nemenila , určite to skonzultujte opäť s vašou lekárkou
    s pozdravom