• krvavy vytok 10 tyz.po porode

    , Autor: lucinka111

    Dobry den,chcela by som sa spytat.som 10 tyzdnov po porode a este sem-tam mam taky slaby krvavy vytok.na kontrole po 6-tych tyzdnoch ma dr.vysetril a povedal,ze spinenie moze trvat 6-8 tyzdnov a mozeme s manzelom skusit styk .no po nom sa mi spustilo to slabe spinenie.myslela som,ze je to stykom,ale po dalsom som vytok nemala az zase za par dni.ked si myslim,ze uz je to ok tak to zase zacne.nieje to vela,iba taka troska na nohavickach,ale aj tak mam strach co to moze byt.je to moje 3dieta a stale kojim.

    Dobrý deň,
    pokiaľ bola kontrola po 6 týždňoch v poriadku, pôjde veľmi pravdepodobne len o nepravidelné krvácanie v dôsledku kojenia a nie je teda dôvod na obavy.