• Očistky

    , Autor: zazikk

    Dobry den, rada by som sa spytala, som 13ty den od porodu a mam stale velmi silne ocistky, vcera sa intenzita este zvysila, predtym boli svetlocervenej teraz tmavocervenej farby vo velkom mnozstve, je to v poriadku?vsade citam, ze v tomto tyzdni by malo ist uz o len hnedy vytok. dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    charakter a intenzita očistkov je veľmi individuálna, a zatiaľ je to v poriadku. Predpokladám, že ste absolvovala kontrolný ultrazvuk po pôrode a ak bolo všetko v poriadku nemalo by vaše krvácanie predstavovať problém.