• Zelený výtok po pôrode

    , Autor: nat

    Dobrý deň. Chcela by som sa Vás opýtať, či je normálne, že 9 týždňov po cisárskom pôrode mám zelený výtok? Mám ho už od 4. týždňa po CS. Mala som aj zelenú plodovú vodu a po 12 hodinách po odtečení plodovej vody som musela na CS. 4 týždne som krvácala kým zo mňa nevyšla veľká zrazenina a od vtedy mám silný zelený výtok. Občas musím použiť vložku, pretože je to ako voda a slipky mi nestačia. Bola som u svojej dr minulý týždeň. Neurobila mi ani ultrazvuk, ani výter a povedala, že je to normálne, že mám vydržať kým to prejde. No mne to normálne nepríde. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    charakter toho musí posúdiť lekár, na diaľku je ťažko hodnotiť. Po šestonedelí ešte u niektorých žien dochádza k dočisťovaniu maternice, čo sa môže podobne prejavovať ako vami popisované ťažkosti. rozhodne je však nutné vylúčiť infekt a rezidua v maternici.