• sestonedelie

    , Autor: lejla001

    Dobry den,chcem sa opytat som po porode (9.7.2013), dojcila som 2tyzdne a potom Nutrilon, menstruaciu som este nedostala. Po 6 tyzdnoch sme mali nechraneny styk aka je pravdepodobnost zeby som mohla byt tehotna aj ked som este nemala menstruaciu?

    Dobrý deň,
    100 % sa to nikdy nedá vylúčiť ale ak nemenštruujete tak nedochádza k ovulácii a teda je nemožné otehotnieť. Jediná možnosť je, že by práve v čase pohlavného styku bola prvá ovulácia, z ktorej by ste otehotneli a teda by ste ani nezačali menštruovať.