• menštruacia po porode

    , Autor: steva

    Dobry večer tak ako som sa Vas už nižšie pytala o ňhladom menš. tak ano prišla ta menštruacia vo štvrtok ale chcem vedieť ako dlho može trvať prva menš. po porode dnes je to už 7 den zdalo sa mi že to skonči lebo som pomerne cely den nejrvacala ale večer som našla opeť čerstvu krv mam fakt obavy či som dokladne vyčistena kedže som po cisarskom obyvkla ňe som mavala 6 dni menštr. Je to normalne podľa vas kolko može trvať?

    Dobrý deň,
    počas dojčenia sa môžu vyskytovať rôzne poruchy menštruačného cyklu, menštruácia môže meškať, chodiť nepravidelne, byť kratšia a aj silnejšia či dlhšia. Preto ak svoje dieťatko dojčite nie je to nič neobvyklé a nemusíte sa obávať.