• začinajúci pôrod?

    , Autor: brejkerka17

    Dobrý den,cakam svoje druhe babo a netusim ako mam rozoznat zacinajuci porod. Prvy syn siel vyvolavackou takze ziadne pripravne bolesti neboli. No teraz sa citim dost nesvoja uz druhy den,zacala som mat aj vytok s toskou hlienu ale bez krvi,takze to asi hlienova zatka nebude.Mavam aj ostre bolesti v oblasti celeho brucha. Citim sa dost cudne. Momentalne som v 36tt a som v zahranici takze tu navsteva gyn.len tak nejde. Prosim o radu o co by mohlo ist.Dakujem.

    Dobrý deň,
    pôrod sa začiná ak máte PRAVIDELNÉ bolesti bruška, opakujúce sa cca minimálne každých 7 minút, to je aj čas kedy je treba ísť do pôrodnice. Samozrejme aj keď odtečie plodová voda. Veľmi pravdepodobne ide teraz len o predčasné sťahy maternice, ktoré ustanú.