• Bolest podbruska

    Dobrý podvečer už 3 dní ma trápia bolesti podbruska a spodného chrbta ako ked mam dostat MS bolest pride a odíde potom zas príde na niekolko minút a odide
    Menštruácia mi ma prísť o 4 dní ale PMS to podľa mňa nieje nakoľko som sa s tým nikdy nestretla . Nic ma nepali nereze nesvrbi . Potrebujem poradiť nakoľko som mimo mesta kde mam svoju gyn. a najbližšie sa k nej dostanem pred Vianocami

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero, no nevylučujem ani PMS, nakoľko sa opisované ťažkosti pred menštruáciou zvyknú objavovať. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.