• Rizikove tehotenstvo

    , Autor: Adkapuf

    Dobry den, moze ma moj gynekolog vypisat na PN na rizikove tehotenstvo kedykolvek? Ked som u neho od zaciatku a vypise ma az neskor napriklad az na zaciatku tretieho mesiaca, da sa to aj takto neskor ?
    Chcem sa uistit ze sa to da kedykolvek ak bude potreba.
    Dakujem

    Dobrý deň, áno, ak vznikne kedykoľvek počas tehotenstva stav, ktorý si bude vyžadovať práceneschopnosť, vie Vás Váš obvodný gynekológ vypísať na PN.