• Histamín

    , Autor: Ren147

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa opýtať, či lieky na trávenie/ štiepenie histamínu môžu mať vplyv na tehotenstvo (otehotnenie, potrat, atď.) alebo sa nemusím obávať ich uźívania. Ďakujem

    Dobrý deň, nie, spomínané preparáty obsahujúce enzýmy, či samotné antihistaminiká nemajú negatívny vplyv na tehotenstvo.