• Lymfatické uzliny v podpazuší

    , Autor: daska-2

    Dobrý deň prajem, neviem či táto otázka patrí sem, ale skúsim sa spýtať. Dnes ráno som zbadala, že mám v podpazuší ani nie hrču ale také niečo malé podlhovasté a na dotyk ma to bolí. Nemohlo by to byť z nejakého gynekologického hladiska alebo sa mám hneď objednať ku mojej gynekologičke? Začala som cvičiť a len teraz sa mi to vyhodilo, alebo potom či by to nemohlo byť z otvoreného zuba ktorý riešim alebo zo zápalu ďasien. Mávam často chlamýdie nemohlo by to byť z toho alebo z uvedených čo som spomínala? Rozmýšľala som tiež či to nemôže mať niečo s prsníkov. Okrem tej uzliny nemám nič ani horúčky, ani stratu hmotnosti. Ďakujem pekne za radu.

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám dá výmenný lístok na USG prsníkov, kde sa na Vás pozrú a odporučia ďalší postup.