• Biely výtok z bradaviek

    Dobrý deň. Mam tyzden pred MS a dnes som si všimla na podprsenke drobne mliecnobiele fliaciky - na oboch stranách akoby z oboch prsníkov. Naozaj malé. Neviem na 100% ich pôvod, ale asi z bradaviek. Nestáva sa mi to bežne. Iné problémy nepociťujem. Na sono prsnika som bola v novembri a bolo v poriadku. Mam 34 rokov a este som nerodila . Teoreticky, ak je to na oboch stranách podprsenky , najskôr to nebude organické ale hormonálne , co si myslite? Inak by to bolo len na jednej strane … len uvažujem. Čím to môže byt spôsobené? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať o hormonálnu poruchu - nadmernú hladinu prolaktínu. Ak je výtok z oboch prsníkov, nebude problém v samotných prsníkoch. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám vie realizovať hormonálny profil.