• Escapelle tapletka po krce

    , Autor: Nikola26

    Dobrý deň 27.2. 2022 sa nam pretrhla ochrana o hodinu na to som si dala Tabletku Po (v teň den som mala plodný deň mozno aj ovulaciu) dnes 7.3. 22 (8 dni na to) pociťujem zatial mierne krče v bruchu s hodinovymi pauzami mozem byt tehotna alebo mať mimo maternicove tehotenstvo?

    Dobrý deň, za predpokladu včasného užitia tabletky núdzovej antikoncepcie tehotenstvo nepredpokladám. 8 dní po pohlavnom styku sa ešte nedá hovoriť o tehotenstve. Môže sa jednať aj o vedľajší účinok tabletky núdzovej, prípadne aj o príznaky predmeštruačného syndrómu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.