• nizska sliznica a pozitivne testy

    , Autor: Niki0812

    Zdravim pan doktor,

    ako ste mi radili, bola som na kontrole u gynekologicky kvoli tomu ze som brala antibiotik apocas antikoncepcie a vysiel mi pozitivny test.
    Posledna menstruacia bola 6.2.2022. Pozerala sono a vraj nic nevidi a ze je aj sliznica nizka, zobrala krv a vysledky budu v pondelok. Testy mam vsak stale pozitivne. Je mozne ze to napokon tehotenstvo bude ci uz s touto alternativou ratat nemam skrz hrubky sliznice?
    Menstruaciu mam dostat o 2 dni.
    Dakujem

    Dobrý deň, vyčkajte na výsledky beta HCG z krvi. Aj napriek tomu, že v maternici nie je vidieť nič, sa tehotenstvo vylúčiť jednoznačne nedá. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.