• Sex 2 krát po sebe

    , Autor: More

    Dobrý deň, Mňa by zaujímalo ci sa dá takto otehotnieť. S manželom sme mali sex 2 krát po sebe hneď s kondómom. Prvý krát sa do mňa neurobil a vyhodil kóndom potom si nasadil druhý a neurobil sa do mňa. Je možné že otehotniem? Plodné dni som nemala a mali sme dosť hrubý kóndom.

    Dobrý deň, za predpokladu chráneného pohlavného styku je pravdepodobnosť tehotenstva malá, bez ohľadu na to, či došlo k ejakulácii alebo nie.