• Pozitivny test

    Dobry den. Chcrla som sa spytat. Je mozne aby som mala 3 pozitivne tehotenske testy a nebola tehotna? S priatelom sme spolu spali 28.11 a potom 1.12.
    8.12 som si robila testy a boli pozitivne no poobede na vysetreni u gynekologa nic nebolo vidno pichol mi vyvolavacku. Na druhy den rano teda 9.12 som si zasa robila testy a boli negativne. Je to mozne? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, za istých okolností môžu byť tehotenské testy falošne pozitívne. Možností je viacero, mohlo sa jednať aj o biochemické tehotenstvo. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa. Pri nejasnostiach alebo ťažkostiach sa ho nebojte kontaktovať.